<a href="/"><img src="/templates/graphics/logo.jpg" alt="Techno-Nauta Sp. z o.o."></a> <br /> <a href="/">polski</a> <a href="index.php?lang=en">english</a> <a href="index.php?lang=de">deutsch</a> <a href="index.php?lang=se">svenska</a> | svenska
 
 

 

image/gif System Zarządzania Jakością

Informujemy Szanownych Klientów, że od 11 grudnia 2003r. firma nasza posiada certyfikat zatwierdzenia Systemu Zarządzania Jakością Przedsiębiorstwa na zgodność z normą

ISO 9001:2015

ważny do dnia 21 grudnia 2018 roku.

Certyfikację i dalsze monitorowanie systemu na zgodność z ww. normą prowadzi:

Lloyd Register Quality Assurance

System Jakości obejmuje zarówno procesy obróbki mechanicznej jak i wykonywanie konstrukcji spawanych. Uzyskanie certyfikatu jest dla nas bardzo ważnym krokiem w stosowaniu polityki jakości, którą określiliśmy następująco:

Spółka "Techno-Nauta" pragnąc sprostać zapotrzebowaniu na usługi i produkty (wyroby) najwyższej jakości postanowiła zaangażować wszystkie zasoby techniczne i ludzkie firmy na rzecz pełnego zadowolenia Klientów Jako metodę osiągnięcia sukcesu rynkowego poprzez zapewnienie satysfakcji Klientów, "TECHNO-NAUTA" Sp. z o.o. wybrała wdrożenie i utrzymanie systemu zarządzania jakości zgodnego z normą ISO 9001:2008.

System zarządzania jakością motywujący do ciągłego doskonalenia organizacji spółki jak i misja "TECHNO-NAUTY" Sp. z o.o. wyrażająca dążność do przyciągania i utrzymania najbardziej wymagających Klientów jest nadrzędnym celem firmy. Pozyskanie na stałe Klientów zapewniamy poprzez:

  • w terminie i z gwarantowaną jakością realizację zamówień Klientów,
  • profesjonalizm pracowników,
  • wszechstronną obsługą klienta,
  • natychmiastową reakcję na wszelkie uwagi zleceniodawcy.
Do powyższej Polityki Jakości spółka TECHNO-NAUTA deklaruje przekonać wszystkich kontrahentów rzetelną pracą i zaangażowaniem.

 

Zarząd

   

 

image/jpeg

 


 
 
         
     
 
Projekt: Qtech Sp. z o.o.
Copyright@Techno-nauta, 2006.
Wszelkie prawa zastrzeżone.